Įsigalioja: 2022 m. sausio 01 d.

Prekių pirkimas

 1. Prekių pardavėjas: MB „Pirmas Planas“, įm. k. 304886454, Salomėjos Nėries g. 99-22, LT-06334 Vilnius, tel nr. +370 682 33970, el. paštas: pirmasplan(at)gmail.com
 2. Prekių pirkėjas: fizinis ar juridinis asmuo, Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka turintis teisę savo vardu sudaryti sandorius bei šių asmenų tinkamai įgalioti atstovai.
 3. Naudojami Pirkėjų asmens duomenys nurodomi Pivatumo politikoje

Pirkėjo teisės ir įsipareigojimai

 1. Pirkėjas turi teisę pirkti prekes parduotuvėje šių taisyklių ir kitose internetinės svetainės informacijos skiltyse nustatyta tvarka.
 2. Pirkėjas įsipareigoja priimti užsakytas prekes ir už jas sumokėti sutartą kainą.
 3. Jeigu pasikeičia Pirkėjo registracijos formoje pateikti duomenys, Pirkėjas privalo nedelsdamas juos pranešti Prekių pardavėjui (žr. Prekių pirkimas, 1 punktas).
 4. Pirkėjas įsipareigoja neperduoti tretiesiems asmenims savo prisijungimo duomenų. Jei Pirkėjas praranda prisijungimo duomenis, jis privalo nedelsiant informuoti apie tai Pardavėją internetinėje svetainėje nurodytomis susisiekimo priemonėmis.

Prekių pristatymas

 1. Prekės pristatymos Lietuvos Respublikos teritorijoje.
 2. Prekės siuntimui perduodamos per 5 d.d., nuo prekių užsakymo dienos.
 3. Prekės pristatomos į LP Express paštomatus arba į pirkėjo nurodytą adresą, per LP Express kurjerius.
 4. Prekės į LP express paštomatus arba į pirkėjo nurodytą adresą, per LP express kurjerius, pristatomos per 2-4 d.d. prekės pristatymo į LP Express paštomatą (žr. Prekių pristatymas, 1 punktas).
 5. Prekių pristatymo kainos nurodytos perkant prekę ir pasirenkant pristatymo būdą.

Prekių grąžinimas ir keitimas

 1. Pirkėjai (vartotojai) turi teisę nenurodę priežasties atsisakyti prekės pirkimo ir pardavimo sutarties, pranešę apie tai Pardavėjui raštu per 14 dienų nuo prekės pristatymo arba atsiėmimo momento. Prekės grąžinimo išlaidas turi padengti Pirkėjas.
 2. Jei Pirkėjas įsigijo prekę, naudodamasis kurjerio paslaugomis, prekę privalo grąžinti MB „Pirmas Planas“ ir prieš tai darant privaloma susisiekti, tel. +370 682 33970 arba el. paštu pirmasplan(at)gmail.com.
 3. Gavęs grąžintą prekę ir įvertinęs jos kokybę, Pardavėjas per 14 dienų nuo raštiško pranešimo apie pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymą gavimo, grąžina pirkėjui pinigus už prekę ir jos pristatymo išlaidas. Jei grąžinama tik dalis pirktų prekių, pristatymo išlaidos negrąžinamos. Tačiau tuo atveju, kai Pirkėjas sumažina prekių vertę dėl veiksmų, nebūtinų nustatyti prekių pobūdžiui, savybėms ir veikimui, teisės atsisakyti nuotolinės sutarties jis nepraranda, tačiau jam dėl tokio prekių vertės sumažinimo taikytina atsakomybė – Pirkėjui grąžinama prekių vertė, atskaičius padarytus nuostolius dėl prekių vertės sumažėjimo.
 4. Grąžinant prekę būtina pateikti sąskaitą faktūrą, kuri buvo gauta kartu su siunta, arba kitą prekės pirkimą iš pardavėjo patvirtinantį dokumentą, užsakymo numerį.
 5. Už grąžinamos prekės komplektaciją atsako pirkėjas. Jei prekė nesukomplektuota, pardavėjas nepriima grąžinamos prekės.
 6. Svarbu: jeigu grąžinate nekokybiškas prekes (pvz., spaudos defektai) siuntimo išlaidas apmokėsime mes.
 7. Į namus pristatytos siuntos kokybę tikrinkite dalyvaujant kurjeriui. Jei pastebėjote, kad ji turi pažeidimų:
  1. apie tai pasakykite prekes atvežusiam kurjeriui;
  2. siuntos pristatymo dokumente pažymėkite, kad pakuotė turi pažeidimų ir kartu su kurjeriu užpildykite Pakuotės pažeidimų (patikrinimo) aktą;
  3. patikrinkite pakuočių viduje esančias prekes ir, jei jos pažeistos, pažeidimus užfiksuokite nuotraukose. Nuotraukos bus reikalingos prekių grąžinimo procedūrai;
  4. jei pakuotė nepažeista, dalyvaujant kurjeriui prekių tikrinti nereikia. Jei priimate siuntą ir pasirašote dokumentus, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai.

 

MB „Pirmas Planas“
El. p. pirmasplan(at)gmail.com
Tel. +370 682 33970